O NAS

O NAS

HISTORIA NASZEJ MARKI

Zaczęło się od futra…

FORTINI to marka rodzinna, więź kobiet- mamy i córki. To manifest miłości dla życia- nasze futra powstają z najwyższej jakości tkanin syntetycznych, certyfikaty PETA oraz Fur Free Retailer wyrażają naszą filozofię projektowania.

Kreska FORTINI łączy w sobie miłość do mody i sztuki. Projekty marki są egzemplifikacją marzenia o sztuce użytkowej. Ręcznie malowane modele futer nadają niepowtarzalny sznyt każdej stylizacji.

Koncept FORTINI to odczarowanie futra, lekki żart oprószony klasyką. Każdy projekt jest charyzmatycznym wyznacznikiem elegancji i nonszalancji. To ponadczasowy luksus futra ukazany w etycznej formie, stworzony dla współczesnych kobiet.

W tym sezonie postanowiłyśmy pójść o krok dalej i stworzyłyśmy kolekcję SS 2021, aby kontynuować naszą modowo-artystyczną przygodę. Tkaniny, z których kreujemy nasze ubrania są przez nas starannie dobierane i pozyskiwane z polskich hurtowni. Każdy model szyjemy w rodzimej szwalni, wspierając polską gospodarkę. Do naszego asortymentu dołożyłyśmy komplety, garnitury damskie, marynarki, koszule oraz spodnie i krótkie spodenki.

Porozmawiajmy...

Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało. Z chęcia udzielimy na nie odpowiedzi!


    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart

    Brak produktów w koszyku.